Výroba 3D tlačou

Prečo využiť výrobu 3D tlačou u nás?

Takmer 10 rokov aktívne pracujeme s rôznymi technológiami aditívnej výroby a modelovacími softvérami, pričom máme výsledky z praxe v podobe úspešne zrealizovaných vyše unikátnych 120 projektov pre 3D tlač.

Máme skúsenosti s konvenčným strojárstvom a technológiami obrábania a spracovania kovov. To nám umožňuje pomôcť zvoliť najvhodnejšiu výrobnú technológiuprípadne ich kombináciu vzhľadom na zadané požiadavky.

V praxi sa stáva, že 3D tlač nebude úplne vhodná pre konkrétne zadanie. V tom prípade odporučíme alternatívne riešenie a optimálnu výrobnú technológiu.

Čo sa týka samotných aditívnych technológií, zabezpečujeme výrobu technológiami tavenia plastovej struny FDM/FFF, vytvrdzovania živice SLA/DLP a spekania polymerových SLS/MJF a kovových práškov SLM/DMLS.

Okrem samotnej realizácie výroby, Vám dokážeme pomôcť s úpravou a prípravou 3D modelov, nastavením optimálnych výrobných podmienokvýberu materiálov a technológie a pod.

Pre viac informácií a prehľade našich skúseností si môžete prečítať sekciu O nás.

Aké služby ponúkame?

 • Výroba technológiou FFF/FDM z materiálov ABS, PLA, PETG, ASA, Nylon, PP, TPU, HIPS, PMMA a iné,
 • Výroba technológiou SLA/DLP - rôzne druhy živíc, pre vzhľadové, funkčné výrobky alebo na odlievanie,
 • Výroba technológiou SLS/MJF z materiálu Nylon - Polyamid PA12
 • Výroba technológiami SLM/DMLS- čisté kovy a zliatiny - Nerezová oceľ 316L, AlSi10Mg, Inconel 718 a Ti64 stupeň 23.

Ochotne Vám poradíme aj pri výbere najvhodnejšej technológie a materiálu s ohľadom na požadovanú kvalitu a výrobné množstvá.

Cena pre výrobou 3D tlačou

 • Výroba modelov z materiálov PLA a PETG: 4€/hod. vrátane materiálu,
 • Výroba modelov z materiálov ABS a ASA: 6€/hod. vrátane materiálu,
 • Výroba modelov z materiálov Nylon PA12, Nylon PA12 + 15% uhlíkových vlákien: 8€/hod. vrátane materiálu,
 • Výroba modelov z materiálov technológiou SLA: pripravíme individuálnu ponuku,
 • Výroba modelov z materiálov technológiami SLM a DMLS: pripravíme individuálnu ponuku.

Všetky ceny sa vzťahujú pre už poskytnutý 3D model vo formáte STEP, IGES alebo STL. Konštrukčné práce a úpravy sú spoplatnené individuálne podľa cenníka v sekcii Modelovanie pre 3D tlač.

Referencie

 • Filip Beňák, Konštruktér
  Pán Štěpánek sa s nami počas školenia podelil o svoje bohaté skúsenosti z oblasti 3D tlače, čo nám ušetrí veľa času v budúcnosti. Školenie nám poskytlo ucelený pohľad na technológiu 3D tlače a možnosti jej využitia v konkrétnych aplikáciach. Jeho prístup ku školeniu bol na vynikajúcej úrovni.
  Filip Beňák, Konštruktér
  Manz Slovakia, s r.o.
 • Peter Jamriška, Obchodno-technický poradca

  V našej firme MTS sme v roku 2019 investovali do technológie 3D tlače. Poprosili sme pána Štěpánka o optimalizáciu a doladenie tlače. Poradenstvo nám pomohlo pochopiť niektoré procesy, ktorým sme dovtedy nerozumeli. Bolo evidentné, že má s technológiou 3D tlače mimoriadne skúsenosti, z ktorých teraz profituje aj naša firma.

  Peter Jamriška, Obchodno-technický poradca
  MTS, spol. s r.o.
 • Dalibor Doboly, Konateľ
  Pri využití služieb 3D tlače oceňujem predovšetkým profesionálny a rýchly prístup. Určite sa na pána Štěpánka obrátim znovu a takisto ho aj doporučím.
  Dalibor Doboly, Konateľ
  GATYS, s.r.o.
 • Štefan Atanasov, Product Designer
  Skvelá spolupráca! Všetky dohodnuté termíny boli dodržané. Ceníme si proaktívny prístup a komunikáciu hodnotíme tiež pozitívne, pretože odpoveď bola vždy veľmi promptná. Počas celého trvania posledného projektu sme mali pocit, že sme jediný klient a to vnímame v súčasnosti ako vysokú pridanú hodnotu.
  Štefan Atanasov, Product Designer
  01 People s.r.o.
 • Ing. Viktoria Vranská, konateľ
  S vyhotovením zákazky pre 3D modelovanie a konštrukčné práce, konkrétne s projektom „Model výrobnej haly a inštalácia vykurovacích a chladiacich zariadení“ sme ostali spokojní. Precízna práca, zodpovedný prístup, dodanie na čas.
  Ing. Viktoria Vranská, konateľ
  ADRIAN GROUP s.r.o.
 • Lukáš Fertaľ, CEO
  Na školení som sa dozvedel všetko čo som potreboval vedieť, keďže 3D tlač je náročnejšia ako by sa mohla zdať. Školením sa to však len začína a profesionálne poradenstvo pokračuje aj na diaľku. Vrelo odporúčam!
  Lukáš Fertaľ, CEO
  FlukoLand

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás:

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás: