Modelovanie pre 3D tlač

Prečo využiť naše služby 3D modelovanie?

Už od roku 2010 pracujeme s CAD systémami ako PTC Creo a SolidWorks. V roku 2017 sme začali aktívne využívať aj Autodesk Fusion 360, aby sme mohli plniť náročnejšie požiadavky a realizovať aj topologickú optimalizáciu.

Máme skúsenosti s vývojom výrobných nástrojov pre práškovú metalurgiu a vstrekovacie formy, ale taktiež rôzne prípravky  prípravky, klieštiny, vložky, atď. 

V súčasnosti sa venujeme pokročilým prípravám modelov pre 3D tlač, čo znamená, že diely optimalizujeme tak aby plnili funkciu a súčasne boli vyrobené čo možno najekonomickejšie pre danú technológiu.

Okrem profesionálnych výstupov ponúkame nadštandardný proklientský prístup a schopnosť flexibilne vyhovieť náročným požiadavkám.

Pre viac informácií a prehľade našich skúseností si môžete prečítať aj sekciu O nás.

Aké služby ponúkame?

 • Profesionálne 3D modelovanie nových dielov a zostáv, určených pre výrobu 3D tlačou,
 • Úprava a optimalizácia existujúcich modelov pre 3D tlač,
 • Typologická optimalizácia dielov,
 • Reverzné inžinierstvo,
 • 3D skenovanie.

3D modelovanie realizujeme v softvéroch SolidWorks a Autodesk Fusion 360.

Cena pre 3D modelovanie

Normohodina modelovania, optimalizácie a vývoja dielov sa pohybuje od 30€ do 40€/hod., v závislosti od náročnosti a rozsahu zadania.

Referencie

 • Filip Beňák, Konštruktér
  Pán Štěpánek sa s nami počas školenia podelil o svoje bohaté skúsenosti z oblasti 3D tlače, čo nám ušetrí veľa času v budúcnosti. Školenie nám poskytlo ucelený pohľad na technológiu 3D tlače a možnosti jej využitia v konkrétnych aplikáciach. Jeho prístup ku školeniu bol na vynikajúcej úrovni.
  Filip Beňák, Konštruktér
  Manz Slovakia, s r.o.
 • Peter Jamriška, Obchodno-technický poradca

  V našej firme MTS sme v roku 2019 investovali do technológie 3D tlače. Poprosili sme pána Štěpánka o optimalizáciu a doladenie tlače. Poradenstvo nám pomohlo pochopiť niektoré procesy, ktorým sme dovtedy nerozumeli. Bolo evidentné, že má s technológiou 3D tlače mimoriadne skúsenosti, z ktorých teraz profituje aj naša firma.

  Peter Jamriška, Obchodno-technický poradca
  MTS, spol. s r.o.
 • Dalibor Doboly, Konateľ
  Pri využití služieb 3D tlače oceňujem predovšetkým profesionálny a rýchly prístup. Určite sa na pána Štěpánka obrátim znovu a takisto ho aj doporučím.
  Dalibor Doboly, Konateľ
  GATYS, s.r.o.
 • Štefan Atanasov, Product Designer
  Skvelá spolupráca! Všetky dohodnuté termíny boli dodržané. Ceníme si proaktívny prístup a komunikáciu hodnotíme tiež pozitívne, pretože odpoveď bola vždy veľmi promptná. Počas celého trvania posledného projektu sme mali pocit, že sme jediný klient a to vnímame v súčasnosti ako vysokú pridanú hodnotu.
  Štefan Atanasov, Product Designer
  01 People s.r.o.
 • Ing. Viktoria Vranská, konateľ
  S vyhotovením zákazky pre 3D modelovanie a konštrukčné práce, konkrétne s projektom „Model výrobnej haly a inštalácia vykurovacích a chladiacich zariadení“ sme ostali spokojní. Precízna práca, zodpovedný prístup, dodanie na čas.
  Ing. Viktoria Vranská, konateľ
  ADRIAN GROUP s.r.o.
 • Lukáš Fertaľ, CEO
  Na školení som sa dozvedel všetko čo som potreboval vedieť, keďže 3D tlač je náročnejšia ako by sa mohla zdať. Školením sa to však len začína a profesionálne poradenstvo pokračuje aj na diaľku. Vrelo odporúčam!
  Lukáš Fertaľ, CEO
  FlukoLand

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás:

Zaujalo Vás to? Kontaktujte nás: