Modelovanie pre 3D tlač

Prečo využiť 3D modelovanie u mňa?

Už počas štúdia na Technickej univerzite som bol takmer v každodennom kontakte s parametrickým modelovaním v CAD systémoch PTC Creo a SolidWorks. V roku 2017 som začal aktívne využívať aj Autodesk Fusion 360, aby som mohol plniť náročnejšie požiadavky a realizovať aj topologickú optimalizáciu.

Skúsenosti s modelovaním som utvrdil hlavne vo výrobnej firme Gevorkyan, s.r.o., kde som pôsobil ako konštruktér takmer 4 roky. Modeloval som hlavne výrobné nástroje pre práškovú metalurgiu a vstrekovacie formy, ale taktiež rôzne prípravky. V tejto spoločnosti som už aktívne projektoval aj výrobky pre 3D tlač, ako prípravky, klieštiny, vložky, atď.

Pre viac informácií a prehľade mojich skúseností si môžete prečítať sekciu O mne.

Okrem profesionálnych výstupov ponúkam nadštandardný proklientský prístup a schopnosť flexibilne vyhovieť náročným požiadavkám.

Aké služby ponúkam?

 • Profesionálne 3D modelovanie nových dielov a zostáv, určených pre výrobu 3D tlačou,
 • Úprava a optimalizácia existujúcich modelov pre 3D tlač,
 • Topologická optimalizácia dielov,
 • 3D skenovanie.

3D modelovanie realizujem v softvéroch SolidWorks a Fusion 360.

Cena pre 3D modelovanie

Cena modelovania sa štandartne pohybuje od 20€ do 40€/hod., v závislosti od náročnosti a rozsahu zadania.

Pre väčšie projekty zabezpečujem v spolupráci s partnerskými firmami aj ďalšie konštruktérske kapacity pre strojárske kreslenie a vývoj.

Referencie

 • Peter Jamriška, Obchodno-technický poradca

  V našej firme MTS sme v roku 2019 investovali do technológie 3D tlače. Poprosili sme pána Štěpánka o optimalizáciu a doladenie tlače. Poradenstvo nám pomohlo pochopiť niektoré procesy, ktorým sme dovtedy nerozumeli. Bolo evidentné, že má s technológiou 3D tlače mimoriadne skúsenosti, z ktorých teraz profituje aj naša firma.

  Peter Jamriška, Obchodno-technický poradca
  MTS, spol. s r.o.
 • Dalibor Doboly, Konateľ
  Pri využití služieb 3D tlače oceňujem predovšetkým profesionálny a rýchly prístup. Určite sa na pána Štěpánka obrátim znovu a takisto ho aj doporučím.
  Dalibor Doboly, Konateľ
  GATYS, s.r.o.
 • Štefan Atanasov, Product Designer
  Skvelá spolupráca! Všetky dohodnuté termíny boli dodržané. Ceníme si proaktívny prístup a komunikáciu hodnotíme tiež pozitívne, pretože odpoveď bola vždy veľmi promptná. Počas celého trvania posledného projektu sme mali pocit, že sme jediný klient a to vnímame v súčasnosti ako vysokú pridanú hodnotu.
  Štefan Atanasov, Product Designer
  01 People s.r.o.
 • Ing. Viktoria Vranská, konateľ
  S vyhotovením zákazky pre 3D modelovanie a konštrukčné práce, konkrétne s projektom „Model výrobnej haly a inštalácia vykurovacích a chladiacich zariadení“ sme ostali spokojní. Precízna práca, zodpovedný prístup, dodanie na čas.
  Ing. Viktoria Vranská, konateľ
  ADRIAN GROUP s.r.o.
 • Lukáš Fertaľ, CEO
  Na školení som sa dozvedel všetko čo som potreboval vedieť, keďže 3D tlač je náročnejšia ako by sa mohla zdať. Školením sa to však len začína a profesionálne poradenstvo pokračuje aj na diaľku. Vrelo odporúčam!
  Lukáš Fertaľ, CEO
  FlukoLand

Zaujalo Vás to? Kontaktujte ma:

Zaujalo Vás to? Kontaktujte ma: